Camping Mikulov

70 miejsc – mapa

Check-in: 14-20:00, check-out: 9-12:00cennik

Otwarty: 28.3. – 30.11.2024

Usługi i wyposażenie

70 miejsc

Czysta woda

Toaleta chemiczna

Wi-Fi

Elektryczność

Brudna woda

Siedzisko obozowe

Kącik dla dzieci

prysznice i toalety

Aneks kuchenny

Pralka

Zwierzęta

Ocena gości

Recenzja

Monika

Výborný kemp, velký, prostorný, prolézačky pro děti. Toalety a sprchy velké a čisté a voňavé…. Určitě doporučuji na milion % my zde Určitě naposledy nebyli.

Pavla

Absolutní pecka 🔝 vše nové, perfektně čisté, hned vedle vinice, do centra Mikulova cca kilometr. Doporučujeme 100% 👍

Vladimír

Jediný kemp v Mikulově, čerstvě nový, sociálky nové, sprcha za 20,- Kč. Majitel Honza velmi ochotný.

 

Filip

Moc hezký nový kemp s moderním sociálním zázemím, všude krásně čisto. Moc hodný pan majitel, doporučujeme😄

Gila

Místo bylo ve skutečnosti již uzavřeno, ale bylo nám dovoleno zůstat. Speciálně pro nás otevřená prádelna. Vše nové a čisté. Do města se dostanete rychle pěšky. Velmi příjemný operátor. Vrátíme se.

Simon

Místo, kam jít, když jste v Mikulově! Perfektní místo pro táborníky, dobrý výhled na hrad, v docházkové vzdálenosti do města, extrémně čisté zařízení, zcela nové a super místo! Vřele doporučuji. Místo je nové a stále roste, během několika týdnů nebo měsíců pravděpodobně dosáhne úrovně dokonalosti. Majitel je vysoce kvalitní, vysoce citlivý, velmi zdvořilý a spolehlivý. V Mikulově nevidím nikde jinde zůstat než tam.

David

Stravili jsme zde perfektni vikend na Palavském vinobrani. V kempu vse na 1*, cisto, perfektne uklizeno. Jen se dost spatne hleda vjezd do kempu, za tmy temer nemozne. Na hlavni silnici je sice cedule, ale vypada spis jako vjezd do nejakeho pensionu, nez klasicka ” P ” s logem karavanu.

Aleš

Fantastické místo s výhledem na zámek Mikulov, 10 min. pěšky do města, hned vedle vinarstvi Dostál, kde příjemně posedite nad sklenkou skvělého vína s příběhem od poctivých vinařů. Krásné zázemí, toalety, sprchy a v neposlední řadě velmi příjemný majitel. Díky, přijedeme zas.

Zdeňka

Skvělé místo , krásné nové sociálky. Ochotný majitel.

Martin

Vše nové. Umístěné v přírodě, na kraji Mikulova, vinice ve svahu hned nad kempem, přitom v centru jste pěšky za 10 min. Výborná poloha. Klid. Nádherný výhled na zámek a kopeček. 👍 Majitel příjemný a vstřícný. SUPER. Rozhodně doporučuji.

Możesz nas znaleźć

Mapa i nawigacja

Kliknij „Zobrazit větší mapu” a „Trasa” poprowadzi Cię online.

Cieszę się że cię widzę

Przychodzić!

Robimy wszystko, co w naszej mocy, krok po kroku, abyś czuł się u nas komfortowo i miał wysokiej jakości i czyste wyposażenie.

Share This